Ergonomisko somu pielaikošana

Lai bērna nēsāšanu padarītu vienkāršāku, vecāki izvēlās arī vienkāršākus nēsāšanas palīglīdzekļus.Viens no tiem ir ergonomiskās somas. Tiek uzskatīts, ka ergonomiskās somas ērtības un nēsāšanas viegluma ziņā ir nākamais aiz slinga. Ergonomiskajā somā tiešām var viegli pārnēsāt pat smagu bērnu, jo somas konstrukcija ir tāda, ka šis svars tiek "uzsēdināts" uz nēsātāja gurniem, līdz ar to nenoslogojot plecus un muguras muskuļus.

Ergonomiskajām somām ir dažādi veidi. Dažas no tām ir paredzētas arī jaundzimušajiem, lai gan pastāv viedoklis, ka ergonomiskajās somās ieteicams nēsāt tikai no 3 mēnešu vecuma. Dažādu firmu ergonomiskajām somām ir savas īpatnības, nepilnības un priekšrocības. Citam šīs nianses lieliski der,  citam neder, un ir jāmeklē cita soma. Tā kā soma ir jau gatavs izstrādājums, to nav tik vienkārši pielāgot individuāli katram bērniņam, kā tas ir ar slingu. Lai nekļūdītos izvēlē - ir jāizmēģina praktiski!

Lai pirms somas iegādāšanās būtu pārliecība par to, ka mazulim un nēsātājam tā patiešām patiks, piedāvāju pielaikot populārākās ergosomas:

- Manduca ( arī ar kāju izvērsuma samazināšanas jostiņu), jaunā Manduca XT ( arī jaundzimušajiem bez ieliktņa)

- Ergobaby ( Performance; Organic; Original, Ergobaby 360 - 4 pozīciju,) +jaundzimušo ieliktnis

- Ergobaby Adapt (jaunums -  soma arī jaundzimušajiem bez papildus ieliktņa )

- Ergobaby Omni

- Bondolino

- Marsupi

- Physio Carier (+ jaundzimušo ieliktnis )

- Ruckeli

- Boba

- Isara

- Snooze Baby

Konsultācijas ilgums - aptuveni 1 stunda. Konsultācija notiek prakses telpās Rīgā, Kalnciema ielā 80A- 9.

Maksa par konsultāciju - EUR 15

Ir iespējams iegādāties un izmantot dāvanu karti šim pakalpojumam.