Par mani

Aija Ģirne ( Apsīte) 

Esmu trīs bērnu māmiņa.

Mans pamata darbs kopš 2001. gada ir saistīts ar neatliekamo medicīnu. Masāžas un konsultācijas par pareizu bērnu nēsāšanu ir vaļasprieks, kas, daudzu gadu garumā mācoties, strādājot un gūstot pieredzi, ir kļuvis par profesionālu nodarbošanos. To varu saukt par savu sirds darbu, no kura gūstu bezgala daudz prieka.

Dievs man ir devis talantu saprasties ar bērniem un vecākiem, izprotot viņu vajadzības un izmantojot ne tikai vārdus, bet arī sajūtas, pieskārienu un kustību. Spēju saprast vecākus, izskaidrot un nomierināt, ja ir tāda nepieciešamība. Nopietni iedziļinos katrā konkrētajā situācijā un profesionāli to atrisinu. 

Izglītība

  • Sertificēta ārsta palīdze
  • Sertificēta masiere 
  • Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante („Die Trageschule Dresden”)  http://www.trageschule-dresden.de/trageberatung/beraterinnen-berater/europa/lettland
  • Sertificēta kinestētiskā hendlinga jeb pareizas mazuļa aprūpes konsultante (Eiropas Kinestētiskās asociācijas (European Kinaesthetics Association) sertifikāts; www.kinaesthetics.de)
  • Sertificēta kinezioloģiskajā teipošanā ( Akademie fūr Sport und Gesundheit Vācijā)
  • Sertificēta pediatriskajā teipošanā ( K-Taping internacionālā akadēmija)
  • Sertificēta ginekoloģiskajā teipošanā ( K-Taping internacionālā akadēmija)


2001. gadā pabeidzu Rīgas 1. medicīnas skolu un sāku strādāt Katastrofu medicīnas centrā par ārsta palīgu. Šo darbu turpinu joprojām- Neatliekamā medicīniskā dienesta specializētajā medicīnas centrā.

2007. gadā ieguvu masiera sertifikātu Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijā. 

Turpmākajos gados esmu apguvusi bērnu un grūtnieču masāžu, Bobata metodes konceptu ,Vojta terapijas pamatprincipus, ergonomiju, zīdaiņu psiholoģiju ,kinezioloģisko teipošanu, teipošanu pediatrijā un ginekoloģijā.

2010. gada rudenī devos uz Drēzdeni, lai iegūtu profesionālas zināšanas par to, kā pareizi nēsāt bērnu, ņemot vērā viņa anatomiskās, fizioloģiskās un psiholoģiskās vajadzības. Noklausījos trīs teorētiski praktiskos kursus un 2011. gada nogalē nokārtoju sertifikācijas eksāmenu.

Paralēli apguvu kinestētisko hendlingu, apmeklējot kursus gan Vācijā, gan Latvijā.

Savas zināšanas nepārtraukti papildinu, apmeklējot dažādus kursus un seminārus, turklāt prasmes un iemaņas pilnveidoju, diendienā strādājot ar bērniem un vecākiem. 

Lasu lekcijas mediķiem, topošajiem un esošajiem vecākiem, bērnu aprūpes speciālistiem un visiem, kuriem manas lekciju tēmas ir saistošas.